Присутність у мережах:
18:53 Неділя, 03 березня 2024 року
Новини та події

Мера Івано-Франківська перевірять на корупцію

24.03.2011 11:48 2541
 
Мера Івано-Франківська перевірять на корупцію

Депутати міської ради перевірятимуть факти корупції та фінансові зловживання мера Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса. Про це в середу, 23 березня, повідомили представники комісії, яку створили для цього на VIII сесії міськради.

За їхніми словами, до таких дій їх спонукали численні публікації останніх років у місцевій пресі щодо можливих фактів зловживань із бюджетними коштами з боку керівництва виконавчої влади міста.

«Протягом 2010-2011 років у міських газетах неодноразово з’являлись критичні статті щодо неефективного витрачання коштів міського бюджету. Жодних спростувань з боку керівництва міста не надходило, однак і прокуратура, всупереч своїм обов’язкам, на публікації у ЗМІ не реагувала. Тому депутатський корпус вирішив власними силами перевірити факти можливих зловживань», – стверджує депутат «Батьківщини» Володимир Стасюк.

Очолив контрольну комісію юрист Громадського форуму Володимир Чорноус. За словами Чорноуса, новостворена комісія працюватиме об’єктивно, бо до її складу увійшли представники від усіх політичних сил у раді.

Довідка Тижня.

Віктор Анушкевичус став мером Івано-Франківська після виборів у 2006 році.

У 2002 році був вперше обраний до міської ради Івано-Франківська, де приєднався до виборчого блоку «Наша Україна». Пізніше став головою контрольної комісії міськради з приватизації та оренди комунального майна. У 2005 році очолив обласну організацію Української народної партії.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!