Присутність у мережах:
03:00 Субота, 20 липня 2024 року
Новини та події

Мін'юст запланував повне перезавантаження органів юстиції

22.06.2015 14:14 77330
 
Мін'юст запланував повне перезавантаження органів юстиції

Суттєві кроки у боротьбі з корупцією планує зробити Мін’юст. Вони планують зробити перезавантаження кадрів. Крок цей дуже важливий. Результати покаже тільки час. А нам залишається тільки спостерігати та вірити у найкраще.

«Мін’юст планує до 1 жовтня 2015 року провести повне перезавантаження органів юстиції включно з рівнем міських, міськрайонних, міжрайонних та районних управлінь юстиції.

Нам важливе це оновлення, адже ті завдання, які стоять перед системою, потребують нових рішень. Без цього всі навіть найпрогресивніші ініціативи, які ми будемо продукувати в Києві, не стануть результативними», - заявила Оксана Іванченко, заступник Міністра юстиції – керівник апарату, перебуваючи в Сумах в рамках роботи Кадрової комісії Головного територіального управління юстиції у Сумській області.

       За її словами, перші етапи кадрової реформи – кадрове оновлення на рівні головних територіальних управлінь – уже дали результати. «На сьогодні після проведення відповідних конкурсів 33 особи були призначені на посади начальників ГТУЮ і більше 10-ти з них – це фахівці, які раніше не працювали на державній службі, але яким цікаво працювати в системі юстиції і які мають потенціал до впровадження наших реформ», - підкреслила вона.

      Оксана Іванченко наголосила: напрямів, де нові кадри зможуть продуктивно докладати своїх зусиль, в органах юстиції дуже багато, починаючи від кардинального спрощення реєстраційних послуг і завершуючи введенням інституту приватних виконавців.

      Про стратегію кадрової політики Міністерства юстиції України говорив і  Сергій Бенедисюк, директор Департаменту державної реєстрації Мін’юсту, перебуваючи в Кіровограді в рамках роботи Кадрової комісії Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області.

     «Основне завдання кадрової політики Міністерства на даному етапі – перевірити, чи дійсно в регіонах є кадри, готові впроваджувати реформи. По-друге, для нас важливий зворотний зв'язок із регіонами, постійне спілкування не лише на рівні областей, а й на рівні районів, щоб реформи на місцях якомога ефективніше впроваджувались», - наголосив Сергій Бенедисюк.

    Він зауважив, що проведені співбесіди із фахівцями дають підстави стверджувати, що нові підходи керівництва роботою, новий алгоритм завдань та належне матеріальне забезпечення можуть дати реальний старт справжнім змінам.

Джерело: Мін’юст.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error