Присутність у мережах:
22:28 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

На Львівщині звільнено прокурора, якого підозрюють у корупції

25.07.2015 13:50 92276
 
На Львівщині звільнено прокурора, якого підозрюють у корупції

Прокуратура набирає оберти щодо очищення своїх рядів від корупціонерів. Цей процес нагадує очищення води, що дозволяє людині поновляти свій водний баланс для нормального існування. Можливо цей очисний механізм подарує нашій країні правоохоронний орган вищого ґатунку?

Наказом Генерального прокурора України Віктора Шокіна від 24 липня 2015 року за вчинення ганебного вчинку із органів прокуратури з позбавленням класного чину звільнено прокурора прокуратури Бродівського району Львівської області. Про це у п’ятницю, 24 липня, повідомив заступник Генерального прокурора України Віталій Касько. 

Він нагадав, що вказаного працівника прокуратури було затримано співробітниками управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної прокуратури України за підозрою в отриманні хабара.

«Таким чином, Генеральна прокуратура України черговий раз демонструє, що особи, які підозрюються в корупції, будуть негайно звільнятися з органів прокуратури, і щодо них будуть здійснюватись кримінальні провадження, які будуть доводитись до суду», - наголосив Віталій Касько.

Нагадаємо, прокурору прокуратури Бродівського району Львівської області 23 липня 2015 року повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Про це  повідомило управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error