Присутність у мережах:
17:58 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

На Тернопільщині оперативника МВС спіймали на хабарі в $4 тисячі

29.08.2013 13:47 1986
 
На Тернопільщині оперативника МВС спіймали на хабарі в $4 тисячі

У Тернопільській області працівник міліції зажадав і отримав хабар у розмірі $ 4 тисячі від голови одного з медичних закладів міста за «сприяння» у закритті кримінального провадження про присвоєння майна. Про це в середу, 28 серпня, повідомляє прокуратура Тернопільської області. — передає НБН

«Домовившись про зустріч з керівником лікувального закладу, працівник міліції запропонував йому «відкупитися» від розслідування економічних порушень, виявлених під час перевірки в медичній установі», – повідомили в прокуратурі.

За даними правоохоронців, співробітник МВС був добре обізнаний з результатами перевірки, і вирішив отримати з цього вигоду.

Міліціонер запропонував допомогти закрити кримінальне провадження за фактами розкрадань за $4 тисячі.

Працівники відділу внутрішньої безпеки МВС і співробітники СБУ затримали оперативника після отримання ним обумовленої суми.

За фактом правопорушення розпочате кримінальне провадження за ч.4 ст.368 («прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди посадовою особою») КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!