Присутність у мережах:
22:02 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

На Вінниччині співробітники СБУ викрили розкрадання бюджетних коштів, виділених для потреб агропромислового комплексу України

17.07.2013 22:44 4441
 
На Вінниччині співробітники СБУ викрили розкрадання бюджетних коштів, виділених для потреб агропромислового комплексу України

Співробітники СБУ викрили протиправну діяльність посадовців компанії «Украгролізинг», яка призвела до завдання збитків державі на суму понад 1,3 мільйони гривень.

Встановлено, що в 2010 році Національна акціонерна компанія “Украгролізинг” придбала за бюджетні кошти сільськогосподарське обладнання. Проте, це обладнання вартістю понад 1,3 мільйони гривень, яке призначалося на умовах лізингу cільгоспвиробникам України,  так і не було поставлено. Натомість службові особи «Украгролізингу»  виготовили та підписали договори лізингу неіснуючої сільськогосподарської техніки та акти прийому-передачі її комерційному підприємству. Згодом було укладено фіктивні угоди про відповідальне зберігання техніки на цьому підприємстві.

За результатами інвентаризації, проведеної з ініціативи СБУ Державною фінансовою інспекцією у Вінницькій області,  підтверджено факт відсутності сільськогосподарського обладнання на підприємстві, де вона за документами начебто зберігалася. Встановлено також факт перерахування державних коштів на підприємства з ознаками фіктивності і переведення їх шляхом  конвертації у готівку.  

Слідчі СБУ розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error