Присутність у мережах:
23:12 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

На хабарі у розмірі 1 800 доларів США затримано слідчого Управління СБУ в Полтавській області

02.07.2015 22:53 76928
 
На хабарі у розмірі 1 800 доларів США затримано слідчого Управління СБУ в Полтавській області

Чого вартість безпека України? Хто повинен охороняти її? І ще багато таких питань можна задати, але кому? Можливо є необхідність в очищенні СБ України? Що потрібно зробити, аби наші можновладці звернули увагу на один із головних органів державі у цей важкий для країни час?

Як стало відомо із повідомлення управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України Військовою прокуратурою Полтавського гарнізону Центрального регіону України спільно з працівниками Представництва внутрішньої безпеки в Полтавській області Управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України, задокументовано факт вимагання та отримання слідчим Управління СБ України в Полтавській області неправомірної вигоди у сумі 1 800 доларів США від громадянина за невнесення стосовно нього відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про співучасть у контрабанді культурних цінностей.

Слідчого затримано та йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням).

На цей час готується клопотання до суду щодо обрання працівнику служби безпеки запобіжного заходу – тримання під вартою.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error