Присутність у мережах:
18:41 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

На Харківщині зробили «ремонт повітря» на 10 млн грн

22.05.2015 23:49 76563
 
На Харківщині зробили «ремонт повітря» на 10 млн грн

Марафон з «віджимання» державних коштів продовжується. Естафетну палицю взяли харківські держслужбовці. Але можливо їх фініш знаходиться за металевими гратами?

Генеральна прокуратура України здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, що розслідується ГСУ МВС України, стосовно службових осіб одного з комунальних підприємств Харківської міської ради, які розтратили бюджетні кошти в особливо великих розмірах.

Встановлено, що директор та головний бухгалтер комунального підприємства, шляхом підроблення низки угод про виконання робіт та надання послуг з утримання житлових будинків та споруд комунальної власності міста Харкова, перерахували на фіктивне товариство понад 10 млн грн, вчинивши розтрату бюджетних коштів.

Посадовцям оголошено про підозру у вчиненні корупційних кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України.

За клопотанням сторони обвинувачення підозрюваним обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою, та одночасно визначено заставу в розмірі 1 млн 218 тис грн.

За інформацією управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!