Присутність у мережах:
19:44 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

На Закарпатті двох хабарників засудили до штрафів

21.07.2013 08:27 2912
 
Ключові слова:
На Закарпатті двох хабарників засудили до штрафів

Вироком Ужгородського міськрайонного суду, за принципової позиції прокуратури, визнано винним за ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара у значному розмірі) інспектора дозвільної системи сектору ОГП Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області. Він одержав від підприємця хабар у сумі 500 грн. та 500 доларів США за прискорене виготовлення дозволу на придбання однієї одиниці нарізної мисливської зброї.

За вироком суду йому призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі майже 13 тис. грн. з позбавленням права займати посади в органах внутрішніх справ строком на 3 роки.

Також, днями Мукачівський міськрайонний суд, погодився з позицією прокурора і визнав винним за ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара) директора державного професійно-технічного навчального закладу «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені М. Данканича». Він одержав від гр.П. хабар у сумі 4200 грн., за дачу дозволу на поселення та проживання в гуртожитку вказаного навчального закладу бригади будівельників.

За вироком суду призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 тис.грн. з позбавленням права займати посади пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих функцій терміном на 1 рік, - повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!