Присутність у мережах:
22:59 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

На Житомирщині припинено діяльність міжрегіонального «конвертаційного» центру

02.06.2015 22:54 76778
 
На Житомирщині припинено діяльність міжрегіонального «конвертаційного» центру

Поки одні громадяни думають як підчас відпуски потрапити до Рівненщини та відвідати «Тунель кохання» інші вже «перебирають харчами». Так в чому різниця? Майже завжди суть одна – хтось живе чесно, а хтось ходить на «темній стороні» сьогодення. Чи варте таке життя такого фіналу?

У ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом сприяння в ухиленні від сплати податків підприємств, процесуальне керівництво в якому здійснює прокуратура Житомирської області, слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби в області припинено діяльність «конвертаційного» центру, який діяв на території п’яти областей - Одеської, Черкаської, Київської, Кіровоградської та Харківської з використанням підприємств Житомирщини.

Внаслідок його діяльності за 2014-2015 роки незаконно сформовано податковий кредит з податку на додану вартість 45-м підприємствам реального сектору економіки на суму понад 158 млн грн.

Незаконним шляхом через банківські установи проконвертовано майже мільярд гривень. 

У четвер, 28 травня, з метою припинення незаконної діяльності проведено обшуки офісних приміщень, де здійснювалася незаконна фінансово-господарська діяльність суб’єктів господарювання. Виявлено та вилучено понад 2,6 млн грн готівкою, 17 800 дол США, 17 системних блоків комп’ютерів, бухгалтерські документи, 54 печатки підприємств України, 5 печаток підприємств-нерезидентів, «чорнові» записи тощо.

Діяльність конвертаційного центру припинено, на рахунках підприємств арештовано понад 2 млн грн та 185 тис дол США.

(За матеріалами прес-служби прокуратури Житомирської області)

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error