Присутність у мережах:
23:03 Субота, 22 червня 2024 року
Новини та події

НАБУ запрацював. Перші провадження передані до суду

17.03.2016 16:45 101938
 
НАБУ запрацював. Перші провадження передані до суду

НАБУ пішло у перший клас школи боротьби с корупцією. Перед агентством стоїть не проста робота та випробування з року в рік по переходу у старші класи. Результати навчання «першокласника» буде видно тільки через певний час. Є надія, що наш «першокласник» стане відмінником у навчанні та стане прикладом для інших.

Національне антикорупційне бюро України через Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру почало передавати до суду матеріали кримінальних проваджень. Зокрема, вони стосуються розслідувань, пов’язаних із викриттям суддів на отриманні неправомірної вигоди.

Він нагадав, що наразі детективи НАБУ розслідують понад 80 кримінальних проваджень, низка з яких перебуває на етапі завершення. 

«Наразі, згідно зі статтею 290 Кримінального процесуального кодексу України, сторона захисту знайомиться з матеріалами справи», – додав А.Ситник.

Директор Бюро повідомив, зокрема, що завершується розслідування й стосовно працівника Генеральної прокуратури, який намагався передати неправомірну вигоду (хабар) члену Конкурсної комісії за працевлаштування у НАБУ.

Нагадуємо, 17 лютого 2016 року було затримано прокурора ГПУ, який пропонував хабар у розмірі 10 тисяч доларів США членам Конкурсної комісії НАБУ за вирішення питання щодо працевлаштування на посаду керівника/заступника керівника підрозділу детективів Бюро. Також протягом грудня 2015 – січня 2016 року детективи НАБУ викрили на отриманні неправомірної вигоди чотирьох суддів.

Джерело: Національне антикорупційне бюро України.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error