Присутність у мережах:
21:44 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Народні депутати та Петро Порошенко готові «вказати на двері» Валерії Гонтаревій

02.03.2015 20:56 2457
 
Народні депутати та Петро Порошенко готові «вказати на двері» Валерії Гонтаревій

Нестабільна ситуація на валютному ринку нашої країни вимагає суттєвих змін, інакше ситуації буде лише погіршуватись, а люди повинні будуть «відкотитись» на багато років назад по рівню життя. Можливо для вирішення цього питання необхідно знайти людину з антикризовим поглядом та новими ідеями. Відповідь на це питання покаже лише час.

Як повідомило видавництво Сегодня.ua міжфракційне об'єднання «Депутатський контроль» зібрало 102 підписи за відставку голови Національного банку Валерія Гонтарєва, про що повідомив народний депутат фракції «Народний фронт» Максим Поляков. Він також зазначив, що міжфракційне об'єднання «Депутатський контроль» вимагає від президента України відправити В. Гонтареву у відставку до п'ятниці.

У свою чергу Президент України Петро Порошенко готовий ініціювати відставку голови Національного банку Валерія Гонтарєва після рішення про виділення кредиту МВФ. Про це журналістам в кулуарах Верховної Ради повідомила народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель.

«Ми підтримуємо відставку Гонтаревої, але було звернення президента з проханням проголосувати сьогодні документи МВФ, а після рішення Фонду про транш він (президент) сам вийде з пропозицією зняття і призначення (глави НБУ)», - заявила Кужель.

За її словами, цю інформацію передав депутатам лідер фракції Блоку Петра Порошенка Юрій Луценко.

Нагадаємо, що 19 червня 2014 Гонтарева стала главою Національного банку України. За той час, поки Гонтарева очолює НБУ, девальвація гривні досягла небувалих масштабів. Курс нацвалюти до долара впав вже до 33,5 грн на міжбанку, а на «чорному» ринку досяг 40 грн / дол. Золотовалютні резерви України скоротилися до десятирічного мінімуму.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error