Присутність у мережах:
18:55 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

Навальний визнаний винним у справі Кировлеса

18.07.2013 09:10 2958
 
Навальний визнаний винним у справі Кировлеса

Ленінський суд Кірова встановив провину Олексія Навального і Петра Офіцерова у справі про розкрадання майна КОГУП Кировлес. - пише Корреспондент

Вирок оголосив суддя Сергій Блінов.

Обидва фігуранти справи обвинувачуються за статтею 160 КК РФ (привласнення або розтрата), санкція якої передбачає до 10 років позбавлення волі.

Держобвинувач раніше просив призначити Навальному шість, Офіцерову - п'ять років позбавлення волі зі штрафом по мільйону рублів з кожного.

В описово-мотивувальній частині свого рішення Блінов відобразить підстави, на яких зроблено висновок про злочинність дій опозиціонера і причетність фігуранта до їхнього скоєння, там же будуть проаналізовані досліджені в процесі матеріали та свідчення свідків, а також версія самого Навального. У резолютивній частині вироку буде названо покарання, обране для підсудного.

Нагадаємо, напередодні оголошення вироку, опозиціонер Олексій Навальний зареєстрований кандидатом у мери Москви. Відповідне рішення прийняв Мосміськвиборчком.

Опозиціонер може позбутися шансів стати мером Москви, якщо його засудять. Вирок буде винесено 18 липня. У захисту буде 10 днів на оскарження рішення суду. Ще 30 днів Кіровському обласному суду відводиться на винесення свого вердикту.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!