Присутність у мережах:
17:48 Неділя, 03 березня 2024 року
Новини та події

Обвинувальний акт стосовно заступника директора Державного департаменту Міноборони направлено до суду

13.07.2015 16:13 89531
 
Обвинувальний акт стосовно заступника директора Державного департаменту Міноборони направлено до суду

Всі ми прагнемо жити в цивілізованій державі, але що ми для цього робимо? Можливо необхідно почати з замалого та з початку просто не викидати сміття на вулиці? І крок за кроком рухатись до «європейських стандартів»? Інакше постає тільки одне питання: «Чого варто очікувати від держави, поки посадовці за власної ініціативою можуть завдавати збитки державі понад 57 млн. грн.?»

Генеральною прокуратурою України затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні, яке розслідувалось Головним слідчим управлінням СБУ, стосовно заступника директора Державного департаменту Міністерства оборони України, який за попередньою змовою із службовими особами Міноборони, зловживаючи своїм службовим становищем, підписав Звіти про оцінку майна, достовірно знаючи, що зазначена в них вартість військового майна є заниженою.

В подальшому Міноборони проведено реалізацію військового майна за вказаною у Звітах заниженою вартістю, в результаті чого МО України завдано збитків у сумі понад 57 млн грн.

У кримінальному провадженні Міноборони пред’явлено цивільний позов про відшкодування шкоди, завданої діями вказаної особи.

Обвинувальний акт направлено до суду. 

За матеріалами управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

 

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!