Присутність у мережах:
17:49 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

Обвинувачений у розкраданні $6 млрд казах був виявлений при стеженні за екс-дружиною українського бізнесмена

02.08.2013 09:33 1662
 
Ключові слова:
Обвинувачений у розкраданні $6 млрд казах був виявлений при стеженні за екс-дружиною українського бізнесмена

Reuters

Екс-голова ради директорів фінустанови Мухтар Аблязов, який переховувався після звинувачень у розкраданні 6 мільярдів доларів у БТА-банку, був виявлений в ході стеження за його знайомою, колишньою дружиною українського бізнесмена Сергія Тищенка Оленою. Про це повідомило РІА Новини джерело, близьке до слідства, передає УНН.

"Жінка, за якою стежили - Олена Тищенко. Вона екс-дружина бізнесмена Сергія Тищенка, українського бізнес-партнера Аблязова. Минулого тижня вона була присутня на засіданні суду (в одній зі справ, пов'язаних з нібито викраденими Аблязовим засобами). Вона була взята під спостереження після того, як залишила будівлю суду в Лондоні і повернулася до Франції ", - сказав співрозмовник агентства.

ЗМІ раніше називали Тищенко юристом Аблязова, в лондонському суді вона була присутня як представник компанії International Petroleum Services Group Limited й заперечувала, що Аблязов володіє активами компанії.

Аблязов був затриманий на одній з вілл в містечку Муан-Сарту в десяти кілометрах на північ від Канна. Екс-банкір знімав віллу Zenith з шістьма спальнями, величезним парком і прекрасним видом на навколишні пагорби. Співробітники поліції впізнали Аблязова в ході спостереження за віллою, яку після появи у Лондоні відвідувала Тищенко.

Як повідомлялось, суд Екс-ан-Провансу зараз вирішує питання про його екстрадицію. Видачі побіжного банкіра домагаються Казахстан, Росія і Україна. При цьому угоди про екстрадицію між Казахстаном і Францією немає, екстрадиція до Росії можлива, однак тут існують деякі обмеження, у зв'язку з чим у першу чергу розглядається можливість видачі Аблязова на Україну.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!