Присутність у мережах:
17:15 Вівторок, 21 травня 2024 року
Новини та події

Очікувана справедливість або «суддівська незалежність»? У Раді зареєстрували постанови про арешт суддів Царевич, Вовка та Кицюка

04.03.2015 15:45 2022
 
Очікувана справедливість або «суддівська незалежність»? У Раді зареєстрували постанови про арешт суддів Царевич, Вовка та Кицюка

Коли ми звертаємося до суду, то в нас є одна мета, щоб були відновлені порушені наші права та правда «взяла гору». Для цього уповноважені на те громадяни України, які мають необхідні навички, досвід та кваліфікацію «чинять правосуддя» - судді. Нагадаємо, що згідно Закону України «Про судоустрій і статус суддів» здійснюючи правосуддя, суди є незалежними від будь-якого незаконного впливу. Враховуючи те, що відбувається у нашій країні виникає одне питання – «Чого варта суддівська честь»?

Як повідомляє Еспресо.TV на сайті парламенту Голова Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Руслан Князевич зареєстрував три постанови про взяття під варту суддів Печерського районного суду міста Києва, а саме: Сергія Вовка, Оксани Царевич та Віктора Кицюка.

12 лютого Генпрокуратура попросила Верховну Раду дозволити заарештувати трьох суддів Печерського райсуду Києва - Оксану Царевич, Віктора Кицюка та Сергія Вовка. Голова Верховного Суду України дав згоду на арешт суддів Вовка, Кицюка та Царевич.

Після цього ГПУ ініціювала перед Вищою кваліфікаційною комісією суддів України відсторонення зазначених суддів із займаних посад.

Цим суддям Печерського районного суду міста Києва оголошено підозру у винесенні завідомо неправосудного рішення.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error