Присутність у мережах:
22:31 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Петро Порошенко розповів, коли прийде час реформ в Україні

16.03.2015 22:09 2178
 
Петро Порошенко розповів, коли прийде час реформ в Україні

Реформи – міф або реальність нашого часу? Вже багато років поспіль ми чуємо це загадкове слово «реформи». Для кожного з нас воно вже має свій вигляд і свій підтекст. Постає питання коли влада зруйнує наші стереотипи таких «реформ»?

Президент України Петро Порошенко наголосив, що реформи не можуть бути швидкими і фактично їхнє проведення розпочалося після парламентських виборів, про це йдеться на сайті ТСН. Він нагадав, що після виборів швидко була сформована проєвропейська коаліція, яка працює над ухваленням необхідних для реформ рішень на законодавчому рівні. «Ми побудуємо іншу економіку, подолаємо корупцію. Причому долання корупції – не лише голосування за антикорупційне бюро або за закони по боротьбі з корупцією. Корупція має конкретне прізвище, конкретне ім'я та людину, яка має сидіти у в'язниці», – сказав президент. Для цього влада приймає рішення, щоб втілити судову реформу, зокрема був ухвалений Закон України «Про забезпечення права на справедливий суд».

«Не можу змиритися з тим, що судова каста буде форпостом захисту хабарників та корупціонерів», - зазначив президент. Глава держави сподівається, що найближчим часом буде завершене формування Вищої ради юстиції, яка дозволить посилити відповідальність суддів. Він нагадав, що Верховна Рада вже зняла недоторканість з 3 суддів. Також президент наголосив на медичній реформі. За його словами, було поставлене завдання за два місяці показати конкретні кроки: закупівлями ліків мають займатись не корумпованими чиновниками, а міжнародні організації, а також має бути скасована реєстрація ліків, які сертифіковані в США, країнах ЄС та «Великої Сімки.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error