Присутність у мережах:
01:02 Вівторок, 16 квітня 2024 року
Новини та події

Підозрюваний у хабарництві ректор Податкового університету не з'явився до суду

31.07.2013 12:47 2581
 
Підозрюваний у хабарництві ректор Податкового університету не з'явився до суду

Ректора ВНЗ відправили до лікарні. Фото: Світлани Корженко, gazeta.ua

Ректор Національного університету податкової служби Петро Мельник, який підозрюється в хабарництві, не прибув на судове засідання. — передає korrespondent.net

"Мельник перебуває у реанімації в дуже важкому стані", - повідомив адвокат підозрюваного Руслан Місюна.

За його словами, Мельника готують до операції на серці, проте адвокат не зміг озвучити точний діагноз підзахисного.

Він також повідомив, що вчора вранці, о 9:00, в реанімаційне відділення лікарні в Бучі, де перебуває Мельник, прибув слідчий для проведення оцінки стану здоров'я.

"Медперсонал лікарні намагався перешкодити слідчому, однак він проник в реанімаційне приміщення і перебував там до 20:00", - заявив він, назвавши дії слідчого неправомірними.

Нагадаємо, Мельника затримали 27 липня співробітники Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України.

Згідно з інформацією силовиків, він вимагав та отримав від двох українців хабара в розмірі 40 і 80 тисяч грн за вступ їхніх родичів до свого ВНЗ.

Мельника затримали на 72 години, протягом яких суд так і не обрав йому запобіжний захід. Після закінчення цього часу ректора відпустили. За інформацією адвокатів, у їхнього підзахисного гіпертонічний криз.

***

Мельник - народний депутат України III, V та VI скликань. На парламентських виборах у 2012 році регіонал балотувався в народні депутати у мажоритарному окрузі №95 з центром в місті Ірпінь Київської області, але програв представнику партії УДАР.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!