Присутність у мережах:
23:34 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

По 2,5 тисячі доларів США хабара на «брата суддівського роду»

25.05.2015 23:18 76745
 
По 2,5 тисячі доларів США хабара на «брата суддівського роду»

Сурова та справедлива Феміда не дає жодного шансу на незаконні дії суддів. Багато хто із суддів отримує Феміду у подарунок. Людина, що дарує такий подарунок сподівається на те, що кожен день, коли адресат подарунки буде на неї дивитися, то його душа буде не пристрасна, а рішення справедливе. Але, як показує практика, судді бачать тільки те, що в неї зав’язані очі і забувають про меч.

Генеральною прокуратурою України та співробітниками Служби безпеки України задокументовано злочинну діяльність двох суддів місцевих судів Одеської області.

Встановлено, що заступник голови одного з міських судів Одеської області, діючи за попередньою змовою із суддею районного суду м. Одеси, одержали від заявника неправомірну вигоду в розмірі 5000 дол США за задоволення цивільного позову про визначення місця проживання малолітньої дитини.

Наразі у кримінальному провадженні суддям повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. На даний час проводиться комплекс слідчих та процесуальних дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення. Про це йдеться у повідомленні управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error