Присутність у мережах:
19:11 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

Посадовець Сумської ОДА піде під суд за незаконне заволодіння коштами у розмірі 500 тис грн.

17.04.2015 20:38 2407
 
Посадовець Сумської ОДА піде під суд за незаконне заволодіння коштами у розмірі 500 тис грн.

Кожен крок у наших правоохоронців стає більш впевненим. Ще одна справа з незаконним заволодінням коштів направлена до суду. Таким чином можна констатувати, що «стражі порядку» перебороли себе і не дивляться на чини та гроші підозрюваних. Остається лише одне питання, чи рухається судова влада у тому же напрямку?

Генеральною прокуратурою України 09 квітня 2015 року направлено до суду обвинувальний акт щодо керівника одного із відділів Сумської облдержадміністрації за підозрою у заволодінні чужим майном шляхом обману, вчинене в особливо великих розмірах, про що стало відоме із матеріалів управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Посадовцю обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Вказана особа заволоділа грошовими коштами у загальній сумі 500 тис грн, які мали бути спрямовані у вигляді благодійної допомоги бійцям АТО та використала їх в інтересах третіх осіб.

Дії підозрюваної особи, кваліфіковано за ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 369, ч. 4 ст. 190 КК України, за які передбачено покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!