Присутність у мережах:
23:34 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Посадових осіб Державної фіскальної служби запрошують до суду

30.06.2015 15:00 77193
 
Посадових осіб Державної фіскальної служби запрошують до суду

Потрібно вводити систему заохочення у державних структурах. Так, хто добре працює та бориться с корупцією – отримує «п’ять» у вигляді премії, а той хто незаконно «бере чуже» – отримує «два» у вигляді позбавлення волі. Можливо така шкала оцінювання чомусь навчить наших держслужбовців.

Генеральною прокуратурою України закінчено досудове розслідування щодо двох посадових осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області, які у лютому 2015 року за попередньою змовою вимагали та одержали неправомірну вигоду у розмірі 400 тис грн за невідображення у акті планової виїзної документальної перевірки юридичної особи виявлених порушень податкового законодавства та недонарахування податків на суму приблизно 3,5 млн грн.

За наслідками досудового розслідування до суду скеровано обвинувальний акт за обвинуваченням вказаних осіб у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Санкція статті, за якою повідомлено про підозру, передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Інформацію надало управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error