Присутність у мережах:
10:09 Субота, 10 червня 2023 року
Новини та події

Посол Швейцарії дав Україні рекомендації щодо боротьби з корупцією

21.09.2013 21:01 2490
 
Ключові слова:
Посол Швейцарії дав Україні рекомендації щодо боротьби з корупцією

Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні Крістіан Шьоненбергер розповів. яким чином Швейцарії вдалося зайняти 6 місце за індексом найменш корумпованих країн світу. — передає кореспондент УНН.

Про це він розповів під час круглого столу. присвяченого перейняття швейцарського досвіду для боротьби з корупцією в Україні.

"Ви повинні на державному рівні ввести кримінальну відповідальність за хабарі на рівні зарубіжних держслужбовців і міжнародних компаній". - дав пораду посол. посилаючись на те. що в Швейцарії є подібна конвенція.

Він навів приклад щодо досвіду швейцарських компаній в Україні.

"Від великих швейцарських компаній. які працювали в Україні я чув. що вони мали спокуса в тому. щоб дати хабар. Коли вони вперше виходили на ринок. то вони чули від владних структур. що їм буде легше вийти на ринок. якщо вони заплатять. але вони відмовили. посилаючись на внутрішні та міжнародні правила". - розповів К.Шьоненбергер.

"Крім цього потрібно мати інститути і прокурорів. що спеціалізуються в даній сфері. У деяких кантонах Швейцарії є прокурори. які спеціалізуються на економічних злочинах. оскільки саме такі злочини найчастіше є більш складними для розуміння. Тому тим прокурорам. що спеціалізуються на вбивствах і крадіжках. буде не так легко розібратися у всіх схемах хабарів". - додав посол.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!