Присутність у мережах:
22:38 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Повернуто держаний завод, який незаконно був у власності підприємства Російської Федерації

14.05.2015 15:46 76878
 
Повернуто держаний завод, який незаконно був у власності підприємства Російської Федерації

Про доброту та гостинність українського народу знають у всьому світі. Але це, як гарна риса, так і суровий іспит. Так деякі державні службовці чинно але незаконно передають майно держави з порушенням міжнародної угоди та чинного законодавства.

За втручання органів прокуратури Черкаської області відновлено право держави на майновий комплекс Шполянського заводу запасних частин філії ВАТ «Метровагонмаш».

Установлено, що виконавчий комітет Шполянської міської ради з грубим порушенням міжнародної угоди та законодавства України визнав за підприємством Російської Федерації ВАТ «Метровагонмаш» право власності на державне нерухоме майно, яке розташоване у місті Шпола.

З метою захисту і відновлення порушених прав держави прокуратурою Шполянського району заявлено позов до суду про визнання нечинними рішень виконавчого комітету вказаної міської ради, скасування свідоцтв про право власності та витребування з чужого незаконного володіння комплексу споруд.

Під час судового розгляду прокуратурою області повністю доведено незаконність зазначених спірних рішень та свідоцтв, в результаті чого рішенням господарського суду вони скасовані.

(За матеріалами прес-служби прокуратури Черкаської області)

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error