Присутність у мережах:
01:11 Вівторок, 16 квітня 2024 року
Новини та події

Президент доручив Раді нацбезпеки готуватися до боротьби з корупцією

18.03.2011 18:32 3015
 
Ключові слова:
Президент доручив Раді нацбезпеки готуватися до боротьби з корупцією

Президент доручив РНБО готуватися до реалізації закону Про засади запобігання та протидії корупції в Україні.

За словами першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександра Медведька, таке доручення глава держави дав під час сьогоднішньої зустрічі, де обговорювалися питання протидії корупції.

Про це Корреспондент.biz повідомили в прес-службі Президента України.

"Як відомо, Верховною Радою у другому читанні прийнято законопроект Про засади запобігання та протидії корупції в Україні, тому саме цьому була присвячена наша зустріч", - сказав він.

Медведько зазначив, що питання запобігання та протидії корупції вперше за 20 років незалежності України було так гостро порушене Президентом, який ініціював внесення на розгляд Верховної Ради відповідного законопроекту.

"Я сподіваюся, що цей законопроект буде втілений в життя найближчим часом", - зазначив перший заступник секретаря РНБО, і додав, що і народні депутати, і спікер парламенту виступають за те, щоб уже в перших числах квітня поточного року законопроект був прийнятий вже як закон у цілому та направлений на підпис Президенту.

Олександр Медведько запевнив главу держави, що Рада національної безпеки і оборони України, яка відповідно до Конституції є контролюючим і координуючим органом структур виконавчої влади, візьме активну участь у втіленні цього закону в життя. "Я вважаю, що в нас для цього є всі необхідні важелі і повноваження", - наголосив він.

За інформацією першого заступника секретаря РНБО, з цією метою в Раді нацбезпеки створено спеціальне управління, яке займається питаннями запобігання та протидії корупції. Також працює міжвідомчий науково-дослідний центр, до компетенції якого входять проблемні питання організованої злочинності та протидії корупції.

Корреспондент.biz

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!