Присутність у мережах:
21:10 Субота, 22 червня 2024 року
Новини та події

Привласнено державних коштів на суму 2,7 млн грн. Генеральна прокуратура має підозрюваних.

02.04.2015 00:32 2249
 
Привласнено державних коштів на суму 2,7 млн грн. Генеральна прокуратура має підозрюваних.

День за днем правоохоронні органи викривають все нові і нові схеми привласнення державних коштів. Постає питання чи в нас менталітет такий – псувати життя як собі так і усім іншим? Чи просто була така політика нашої влади, що набирали чиновників «за оголошенням в газеті»?

Як повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, ГПУ погоджені повідомлення про підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України службовим особам та засновникам товариства з обмеженою відповідальністю, які заволоділи 2,7 млн грн державних коштів.

Встановлено, що впродовж 2012 — 2013 років вказані особи у складі організованої групи, зловживаючи службовим становищем, внесли завідомо неправдиві відомості до бухгалтерських документів та привласнили кошти державного бюджету України на загальну суму понад 2,7 млн грн. Ці гроші призначалися для виплат фізичним особам як компенсація за продану сільськогосподарську сировину відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки сільськогосподарських виробників».

Досудове розслідування у кримінальному проваджені триває. 

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error