Присутність у мережах:
18:39 Неділя, 03 березня 2024 року
Новини та події

Прокуратура Кіровоградщини активно бореться з корупцією

16.07.2013 22:38 3152
 
Ключові слова:
Прокуратура Кіровоградщини активно бореться з корупцією

«З початку року органами досудового розслідування розпочато 48 кримінальних проваджень з ознаками корупції, - інформує начальник відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції Олег Мунтян, - 16 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях вже скеровано до суду. До кримінальної відповідальності притягнуто 17 посадовців».

Окрім того, за словами начальника відділу у ході розслідування кримінальних правопорушень з ознаками корупції встановлено 324 тис. грн. збитків з яких відшкодовано 187 тис. грн. Судами розглянуто та задоволено позовів прокурорів на суму 4,2 млн. грн. - пише сайт 0522.ua

«Проведена певна робота і щодо протидії корупції адміністративними засобами,- додає Олег Вікторович,- зокрема, правоохоронними органами регіону складено та направлено до суду 43 адміністративні протоколи про виявлення корупційних правопорушень. Із загальної кількості протоколів найбільше складено стосовно депутатів місцевих рад. За результатами розгляду адміністративних справ судами до відповідальності притягнуто 28 корупціонерів».

Прес-служба прокуратури області

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!