Присутність у мережах:
15:23 Вівторок, 21 травня 2024 року
Новини та події

Прокуратура розшукує екс-начальника управління будівництва, архітектури та землекористування Святошинської РДА

06.08.2015 21:57 96478
 
Прокуратура розшукує екс-начальника управління будівництва, архітектури та землекористування Святошинської РДА

Чиновники ведучі «скромне» життя іноді мріють про «хліб з маслом» і не можуть втримати свої забаганки. Тоді вони згадують всі незвичайні казки та починають вигадувати нові. Так героєм однієї стала звичайна школа, у який нібито зробили ремонт, але так майстерно, що ніхто і на помітив. А чи є в цій казці мораль, покаже лише час.

Прокуратура Святошинського району міста Києва тримає на особливому контролі розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього посадовця Святошинської РДА за фактами службового підроблення та замаху на розтрату майже 7 млн грн державних коштів.

Так, за результатами проведених слідчих дій встановлено, що колишній начальник управління будівництва, архітектури та землекористування Святошинської РДА, діючи в інтересах приватної фірми (підрядника) підписав акти прийому-передачі робіт з установки опалювального обладнання для будівлі однієї з середніх загальноосвітніх шкіл району, які фактично виконані не були.

При цьому вартість своїх послуг підрядник оцінив у понад 7 млн грн. І лише завдяки своєчасному реагуванню прокуратури незаконній розтраті цих коштів вдалося запобігти.

За результатами розслідування екс-начальнику Управління будівництва, архітектури та землекористування Святошинської РДА повідомлено про підозру у вчинені злочинів передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 15 ч. 5 ст.191 КК України.

Як повідомила прокуратура города Києва на даний час за клопотанням прокуратури дану особу у зв’язку із переховуванням від слідства оголошено у розшук.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error