Присутність у мережах:
18:07 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

Радикальні дії у боротьбі з корупцією в Україні

13.09.2017 22:59 89666
 
Радикальні дії у боротьбі з корупцією в Україні

Фото — nv.ua

Запитання  як подолати корупцію в Україні залишається актуальним і дуже важливим для наших співвітчизників.

Тож сьогодні, 09.09.2017 року, при комітеті парламенту з протидії корупції було створено Міжнародну антикорупційну раду. До складу комітету увійшло багато активних та успішних борців з корупцією нашого часу, які відтепер допомогатимуть українцям побороти корупцію і в нашій країні – це  гендиректор Європейського управління боротьби з шахрайством Джованні Кесслер, спеціальний представник із контртероризму в Мінюсті Данії Мартін Кройтнер та радниця генпрокурора румунського НАБУ Анка Юрма.

 Це є дуже важливою новиною і для депутатів – антикорупціонерів, яким надаватиме консультації шановний іспанський прокурор Карлос Кастресана, який посадив за грати у Гватемалі 150 злісних посадовців-корупціонерів. 

Вже сьогодні досвідчені європейські прокурори допомагають українським колегам виписувати закони так, щоб хабарника було реально посадити. Але  якщо влада почне ігнорувати антикорупційні ініціативи, рада при комітеті повідомлятиме про це європейській спільноті.

Відчуваємо надію, що відтепер ніхто не заплющить очей на правопорушення чиновників. Але не будемо забувати, що боротьба з корупцією – це діло кожного з нас!

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!