Присутність у мережах:
18:30 Неділя, 03 березня 2024 року
Новини та події

Ректора Податкового університету привезли до суду у візку: у засіданні оголошено перерву до завтра

30.07.2013 17:10 2073
 
Ключові слова:
Ректора Податкового університету привезли до суду у візку: у засіданні оголошено перерву до завтра

Мельник лежав під час засідання суду. Фото: tsn.ua

Засідання суду у справі ректора університету Податкової служби Петра Мельника, підозрюваного в отриманні хабарів в особливо великих розмірах, перенесено на завтра, 31 липня, на 11:00. — пише korrespondent.net

Підозрюваний прибув до суду на візку. Під час засідання він лежав на лаві підсудних, на запитання головуючого судді відповідав мляво.

Через півгодини після початку засідання суддя оголосила перерву через розбіжність висновків медичної експертизи з боку слідчого і з боку захисників підозрюваного.

Зокрема, захисник Мельника Назаренко заявив, що його підзахисний не розуміє, що відбувається, і де він перебуває.

"Стан хворого середнього ступеня тяжкості. Ми вважаємо, що підзахисний не може брати участь у судовому засіданні. Ми не знаємо, хто викликав фахівців приватної клініки Борис, і хто оплачував їхні послуги. Тому ми не можемо довіряти їхньому висновку", - сказав Назаренко.

У свою чергу, слідчий у справі Мельника заявив, що медичний огляд фахівці приватної клініки Борис провели в його присутності, і, згідно з їхнім висновком, Мельник може брати участь у судовому засіданні.

Прокурор зазначив, що, на його думку, Мельник може бути присутнім на засіданні суду, і лікарі, присутні в будівлі суду, можуть це підтвердити.

У результаті суд визнав за необхідне відкласти розгляд справи до 31 липня 11:00, оскільки дані про стан підозрюваного розійшлися. Суддя зобов'язала слідчого до завтрашнього ранку провести експертизу стану здоров'я підозрюваного і висновок надати суду.

Нагадаємо, Мельника затримали в суботу, 27 липня, співробітники Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України.

Згідно з даними силовиків, Мельник вимагав та отримав від двох громадян України хабара в розмірі 40 і 80 тисяч гривень за вступ їхніх родичів у свій ВНЗ.

***

Мельник - народний депутат України III, V та VI скликань. На парламентських виборах у 2012 році регіонал балотувався в народні депутати у мажоритарному окрузі №95 у Київській області, але програв представнику опозиції.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!