Присутність у мережах:
00:33 Вівторок, 16 квітня 2024 року
Новини та події

Рішення суду за 1000 доларів США, ганьба чи цирк?

31.07.2015 21:03 98267
 
Рішення суду за 1000 доларів США, ганьба чи цирк?

Судову систему України потрібно міняти повністю, починати з суддів, що вже працюють, а продовжити зміною правил здачі іспиту на посаду судді вперше. І тільки тоді можливо ми отримаємо судову систему, що буде безпристрасна та справедлива у кожній справі. А якщо ні, то, як варіант, залишається ще сеанс екзорцизму. Що краще, вирішувати тільки нам.

Як повідомило управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України 30 липня заступник Генерального прокурора України Юрій Столярчук здійснив повідомлення про підозру заступнику голови одного із місцевих судів Житомирської області у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, а саме у одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної винагороди за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дії з використанням наданої їй влади та службового становища. 

Суддя підозрюється в тому, що він одержав від фізичної особи неправомірну вигоду у розмірі 1000 дол США за винесення на її користь рішення у цивільній справі про стягнення боргу.

Санкція статті, за якою повідомлено про підозру, передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років із конфіскацією майна. 

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!