Присутність у мережах:
23:48 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Розкрита схема «відмазування» від мобілізації на Хмельниччині. Ціна питання 2 тис. доларів США

26.04.2015 13:20 77551
 
Розкрита схема «відмазування» від мобілізації на Хмельниччині. Ціна питання 2 тис. доларів США

Багато українців у ці важкі часи перебувають в постійній напрузі від того, що відбувається навколо них. Військкомати працюють на повну. Як у всіх держаних структурах, у яких з’являються більші повноваження, появляються чиновники, що хочуть «озолотити свою руку». Так коли все буде навпаки?

Працівниками Управління протидії злочинності у сфері економіки Хмельницької області затримано начальника відділу комплектування та призову Хмельницького обласного військового комісаріату, лікаря-дерматолога Хмельницького обласного шкірвенерологічного диспансеру та жителя міста Хмельницький під час отримання ними хабаря у сумі 2 тис. доларів США за звільнення від призову на строкову військову службу.

Зловмисники організували схему, за якою на постійній основі підшукували осіб, які підлягали призову чи мобілізації, та пропонували їм свої „послуги” за звільнення від призову на строкову військову службу до Збройних Сил України за станом здоров’я.

За даним фактом 27 березня цього року військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Правопорушників затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Додатково задокументовано ще один факт отримання хабаря в сумі 1 тис. доларів США за надання вказаних „послуг”.

24 квітня цього року зловмисникам повідомлено про підозру.

м загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Вживаються заходи щодо встановлення всіх фактів отримання хабарів та можливих інших фігурантів у цій справі, про що повідомив департамент протидії злочинності у сфері економіки МВС України.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error