Присутність у мережах:
16:56 Неділя, 03 березня 2024 року
Новини та події

Столичного чиновника судитимуть за хабар та підробку документів

14.09.2013 23:01 2441
 
Ключові слова:
Столичного чиновника судитимуть за хабар та підробку документів

Прокуратура Святошинського району Києва затвердила та направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього посадовця Святошинської РДА за звинуваченням в одержанні 13 тис гривень хабара та підробленні службового документу

Як повідомили «Київ. Коментарям» у прокуратурі столиці, головний спеціаліст відділу будівництва, архітектури та землекористування Святошинської РГА одержав вказані кошти від приватного підприємця за надання в оренду торгівельного кіоску біля станції метро «Академмістечко» та незастосування штрафних санкцій за виявлені порушення.

Посадовця було затримано в автомобілі під час одержання хабара. Крім того, у ході огляду машини правоохоронці вилучили у чиновника підроблене посвідчення працівника КП «Київблагоустрій», оформлене на його ім’я.

За результатами досудового розслідування, зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 368 КК України - Одержання хабара та ч.1 ст. 358 – Підроблення документів.

Наразі матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом направлено до суду для розгляду по суті.
Нагадаємо, посадовця викрили у травні поточного року під час спільної операції працівників прокуратури Святошинського району та районного управління міліції. У подальшому, за рішенням суду його було відсторонено від виконання службових обов’язків. Як виявилося, на посаді начальника відділу РДА чиновник встиг пропрацювати лише 2 місяці.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!