Присутність у мережах:
18:19 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

Суд буде розглядати справу корумпованого посадовця Міністерства юстиції України

21.06.2015 21:27 77040
 
Суд буде розглядати справу корумпованого посадовця Міністерства юстиції України

Коли ми звертаємось до державних установ, то ми сподіваємось на допомогу. При отриманні кожної зарплатні мі з належною відповідальністю відраховуємо податки для нормальної діяльності таких закладів. Але, деякі з чиновників, гадають, що громадяни України повинні окрім податків, давати ще «на лапу» за їх «тяжку роботу».

Генеральною прокуратурою України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього заступника директора Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України у зловживанні впливом. А саме вказана особа обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди в сумі 5800 доларів США за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави щодо зменшення вартості виставлених на електронні торги державним виконавцем транспортних засобів (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Обвинувальний акт передано до суду для розгляду справи по суті.

Довідково: санкція статті інкримінованого обвинуваченому злочину передбачає міру покарання у вигляді штрафу або позбавлення волі на строк до 5 років із спеціальною конфіскацієПро це йдеться у повідомленні Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

 

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!