Присутність у мережах:
19:49 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

Табачник похвалився успіхами у боротьбі з корупцією

30.07.2013 16:27 2031
 
Табачник похвалився успіхами у боротьбі з корупцією

osvita.ua

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник вважає, що скандал навколо затримання ректора Національного університету податкової служби Петра Мельника не є відображенням реалій ситуації у вищих навчальних закладах, а скоріше є винятком. 

Табачник зазначив, що податковий університет підпорядковується Міністерству доходів і зборів, а в його відомстві давно вже вжиті заходи, щоб виключити практику вимагання хабарів за вступ до ВНЗ. — пише uapress.info

«Ніяких луг не залишилося. Більше того, цього року наказ про зарахування в кожному вузі буде формувати єдина державна електронна база освіти, і всі абітурієнти будуть розміщені там. У нас останній такий прикрий випадок був влітку 2010, коли я отримав офіційний лист від прокуратури, і це було в Запорізькій області, де в той же день я відсторонив і звільнив ректора, який був затриманий при отриманні грошових винагород», - заявив Табачник.

Міністр освіти і науки визнається, що такі гучні справи, як арешт ректора університету, кидають тінь на всю систему освіти в країні. Але Табачник філософськи дивиться на цю проблему, і провів паралелі з ДТП, винуватцями яких стають і звичайні люди, які керують транспортними засобами заради власного комфорту, а зовсім не з метою нашкодити комусь.

«З іншого боку, жахливі ДТП не ставлять під сумнів те, що абсолютна переважна більшість водіїв - це наші сумлінні співгромадяни, які використовують автомобіль як зручний засіб пересування, але не нанесення комусь чи чомусь ушкоджень», - пояснив Дмитро Табачник.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!