Присутність у мережах:
19:46 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

Табачник заявив, що корупцію у вищій школі провокують самі студенти

28.07.2013 15:16 1897
 
Табачник заявив, що корупцію у вищій школі провокують самі студенти

Дмитро Табачник наголосив, що боротися з корупцією має кожен. Фото: lenta-ua.net

Корупцію у вищих навчальних закладах часто провокують самі студенти. — пише Gazeta.ua

Таку думку висловив міністр освіти і науки Дмитро Табачник у ефірі Українського радіо.

"Що стосується корупції у вищих навчальних закладах, вибачте, я буду говорити відверто: її дуже часто провокують нерадиві студенти, які вчитися не хочуть, а хочуть або отримати стипендію, або не засмучувати батьків. Тоді починаються "витинанки", як знайти шлях до прихильності викладача", - сказав Табачник.

За його словами, для боротьби з корупцією Міністерство проводить через Державну інспекцію навчальних закладів перевірки та контрольні роботи.

"Найголовніша перевірка - коли приходять викладачі з іншого закладу і просять по стандарту написати контрольну роботу", - пояснив Табачник.

Він заявив, що при вступі корупції теоретично не може бути.

"Тому що бали перевіряються, вони всі є і на сайті університету, і на сайті єдиної системи. Якщо Петренка зарахували зі 712 балами, наприклад, до Київського національного економічного університету, а Сергієнко, у якого 713, не був зарахований, він може негайно прийти до Міністерства і ця ситуація буде виправлена", - зазначив Табачник.

Боротися з корупцією має кожен у своїй особі, запевнив міністр.

"Тобто собі сказати: Я буду вчитися, а не шукати можливість через старосту передати кілька гривень для того, щоб отримати залік", - наголосив Табачник.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!