Присутність у мережах:
23:27 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Transparency International: СБУ втратила свою репутацію, її перестали боятися

11.07.2013 12:29 2936
 
Ключові слова:
Transparency International: СБУ втратила свою репутацію, її перестали боятися

СБУ сьогодні крок за кроком втрачає свою незалежність, перестаючи виконувати функції спецслужби як такої. Про це в ефірі «5 каналу» заявив голова міжнародної організації Transparency International в Україні Андрій Марусов, пише ZN.UA.

«Якщо дивитися на історію СБУ, то з кожним кроком вона втрачає, якщо так висловитися, свою незалежність, стаючи підпряжною конячкою в якійсь іншій грі, зовсім не пов’язаній саме з тим, заради чого ця спецслужба й існує. Тобто – вже навіть на середньому рівні держслужбовців ставлення до неї змінилося. Якщо раніше вони дійсно її боялися – вимовляючи з пошаною це слово – то тепер кажуть – а, ну так, СБУ, ну прийде, за грішми прийде…», – зазначив він.

«Тобто, відбувається нівелювання репутації цієї Служби навіть у держапараті. А тоді, як мовиться, хто більше заплатить, того ми і будемо грати», – резюмував він.

Раніше повідомлялося, що три чверті українців впевнені у корумпованості держсектору. Про це свідчать результати дослідження «Барометр Світової Корупції» (Global Corruption Barometer) від Transparency International і Gallup International Association. Найбільш корумпованою сферою українці визнали судову (66%), за нею йдуть: правоохоронні органи (64%), державна служба (56%), сфера охорони здоров’я (54%), парламент (53%), політичні партії (45%), освітня система (43%), бізнес (36%), військова сфера (28%), ЗМІ (22%), релігійні інститути (21%), громадські організації (20%).

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error