Присутність у мережах:
02:14 Вівторок, 16 квітня 2024 року
Новини та події

У Києві розкрита схема махінацій з землею на суму понад 70 млн грн.

09.03.2015 14:51 2160
 
У Києві розкрита схема махінацій з землею на суму понад 70 млн грн.

Влада Києва набирає обертів у боротьбі з корупцією. Поки антикорупційні органи м. Києва у стадії утворення існуючи завдають їм тон. Якщо цей маховик набере обертів, то вже найближчим часом багато корупціонерів «знайдуть своє місце».

Як заявляє Кличко на сайті Кличко.орг: «Ми розкрили корупційні схеми в земельних питаннях на суму понад 70 млн грн. Триває слідство. Готуються матеріали для затримань корупціонерів. Очікуємо цього найближчим часом».

У свою чергу очільник столичного главку Олександр Терещук розповів схему, за якою високопосадовці КМДА, маючи доступ до баз даних, оформлювали землю на «мертвих душ».

«Ми змогли опрацювати схеми вилучення землі завдяки інформації з мерії за сприяння Віталія Кличка. Зараз проводяться обшуки, готуються підозри. До цього мали відношення троє високопосадовців київської адміністрації. Ціна питання - десь 3 млн доларів.  Землю вони продавали в доларах. Нотаріуси оформлювали цю землю на підставних осіб. Через сесію Київради проводили ці питання, щоби в подальшому оформити на своїх рідних. І далі вже землю перепродавали. Ця земля буде вилучатися і передаватися у власність громади», - сказав Терещук.

Також останні слова Віталія Кличко дають надію на «чесне» майбутнє: «Наше ключове завдання - зруйнувати корупційні схеми в Києві, які будувалися багато років у всіх сферах. І щоби всі винні були покарані».

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!