Присутність у мережах:
19:37 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

У Криму за хабар у $5 тисяч судять мера селища під Євпаторією

24.07.2013 10:34 3479
 
У Криму за хабар у $5 тисяч судять мера селища під Євпаторією

Сакський міжрайонний суд розглядає справу про хабар у п'ять тисяч доларів, яку отримав мер селища Новоозерне під Ялтою (АР Крим) за надання приватній особі права користуватися землею площею 2 гектари. Про це у вівторок, 23 липня, повідомляє прес-служба прокуратури Криму.

«Прокуратурою Євпаторії закінчено розслідування у кримінальному провадженні щодо Новоозернинського селищного голови. Він викритий у незаконному отриманні 5 тисяч доларів США за позитивний розгляд радою питання про надання в користування приватнику 2 га землі в селищі», – повідомили в прокуратурі.

Дії чиновника оцінюються як ті, що мають ознаки злочину, передбаченого ч.3 ст.369-2 КК України («одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди»).

Справа розглядається в Сакському міжрайонному суді. Сам підозрюваний був відпущений на свободу на час судового розгляду під заставу в 60 тисяч гривень. На час досудового та судового слідства сільський голова був відсторонений від посади за клопотанням прокуратури.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!