Присутність у мережах:
18:15 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

У Китаї за підозрою в корупції заарештовано 18 співробітників британської GlaxoSmithKline

28.07.2013 15:28 2122
 
Ключові слова:
У Китаї за підозрою в корупції заарештовано 18 співробітників британської GlaxoSmithKline

telegraph.co.uk

Щонайменше 18 співробітників китайської філії британської фармацевтичної компанії GlaxoSmithKline (GSK) заарештовано за підозрою в корупції, повідомляє BBC з посиланням на державні ЗМІ КНР.

Арешти пройшли у місті Чженчжоу в центральному Китаї.

За версією слідства, співробітники GSK заради збільшення обсягу продажів пропонували лікарям хабарі, щоб ті виписували хворим побільше ліків, вироблених компанією.

Виконавчий директор GSK Ендрю Вітті на початку цього тижня сказав, що в головному офісі не відомо про якісь порушення у дочірній компанії.

У четвер, 25 липня, GSK, яка є однією з найбільших у світі фармацевтичних компаній, оголосила про призначення нового глави китайського філії.

Нагадаємо, у 2009 році в США найбільша фармацевтична компанія світу Pfizer заплатила 2,3 млрд доларів за рекламу 13 лікарських засобів. Гігант фармакології незаконно рекламував свої медикаменти, стверджуючи, що вони допомагають при хворобах, на лікування яких у нього не було ліцензій і не проводились клінічні дослідження. Фармацевтична компанія такожнав'язувала свою продукцію через лікарів.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!