Присутність у мережах:
18:58 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

У Київській області судитимуть податківця за одержання хабара в 35 тис. грн.

18.07.2013 22:53 3283
 
Ключові слова:
У Київській області судитимуть податківця за одержання хабара в 35 тис. грн.

Прокуратура Київської області направила до суду обвинувальний акт щодо заступника начальника одного із структурних підрозділів територіального органу Головного управління Міндоходів в Київській області. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Київської області.

Чиновниця вимагала та отримала хабар у розмірі 35 тисяч гривень. За таку “нагороду” вона обіцяла фізичній особі-підприємцю зменшити штрафні санкції, нараховані за результатами документальної перевірки діяльності підприємця.

Підприємець займалася роздрібною торгівлею промисловими товарами. Провівши перевірку, податківець виявила в її діяльності ряд порушень податкового законодавства і сплату податків не в повній мірі. У таких випадках податківці накладають штраф на порушника. Чиновник почала погрожувати підприємцю накласти штраф у майже мільйон гривень і відразу запропонувала інший варіант: за 35 тисяч гривень хабара їй особисто – штраф складе всього 25 тисяч гривень.

Злочинні дії податківця кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 КК України, тобто одержання хабара у великому розмірі, службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з його вимаганням.

Санкція зазначеної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!