Присутність у мережах:
17:47 Неділя, 03 березня 2024 року
Новини та події

У Луцьку відкрили громадську приймальню, де можна пожалітись на хабарників

16.07.2013 14:30 2791
 
Ключові слова:
У Луцьку відкрили громадську приймальню, де можна пожалітись на хабарників

У Луцьку запрацювала перша на Волині "антикорупційна" громадська приймальня — пише Відомості-UA.comІніціатором її створення стало Волинське управління ВГО "Всеукраїнська спеціальна колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю". Відтепер кожен, хто зіткнувся із фактами хабарництва і корупційних дій, має можливість отримати безоплатну первинну юридичну допомогу (Луцьк, пр. Волі, 21а або на сайті — http://vsk.volyn.ua/).

За словами заступника керівника Волинського управління ВСК БКО Ігоря Гурби, "приймальню створено з метою надання правового захисту громадянам, розвитку їх правової культури та вивчення громадської думки. Для більш ефективної роботи і зручності громадян створено сайт, на якому можна розмістити своє запитання й отримати відповідь в електронному вигляді, або залишити повідомлення про факти корупції у рубриці "Гаряча лінія".

Окрім громадської приймальні, управління долучилося до розробки регіональної програми з питань протидії корупції. "В її основі – результати моніторингу ситуації з рівнем корупції в області, – зазначив перший заступник керівника Волинського управління ВСК БКО Олександр Сюйва. – Програмою передбачено, зокрема, реформування системи надання адміністративних послуг, експертиза нормативно-правових актів і підвищення рівня поінформованості громадян". За попередніми даними, розглядатиметься програма на сесії Волинської обласної ради 15 липня.

За даними всеукраїнського моніторингу, проведеного ВГО "Всеукраїнська спеціальна колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю", "повною мірою прийнята програма лише в Дніпропетровській області", умовно прийняті програми (потребують доопрацювання) – у Львівській, Закарпатській, Рівненській, Житомирській, Чернівецькій, Сумській, Харківській, Донецькій, Запорізькій і Херсонській областях.

"Урядові ініціативи спіткала доля більшості: доки грім не гряне – можна не виконувати", – переконаний керівник управління з питань міжнародних відносин та взаємодії з громадськими та іншими організаціями ВСК БКО Петро Павліченко.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!