Присутність у мережах:
04:33 Субота, 20 липня 2024 року
Новини та події

У Мін’юсті запропонували садити навіть за обіцянку хабара

07.08.2013 13:27 2495
У Мін’юсті запропонували садити навіть за обіцянку хабара

Відповідний законопроект з урахуванням рекомендацій експертів Єврокомісії оприлюднений на сайті відомства. Його розробили, виходячи з вимог ЄС для отримання Україною безвізового режиму. Незабаром текст ще раз передадуть експертам Єврокомісії, пише сайт vesti.ua.

Крім того, що навіть за розмови про хабар може наступити кримінальна відповідальність, пропонується посилити відповідальність за корупцію (правда, як – поки не вказують). Хочуть карати за хабарництво у приватному секторі не тільки посадових осіб, але і рядових співробітників.

Окремий пункт присвячений податковим деклараціям: пропонують переглянути механізм перевірки даних про майно, витрати та доходи та жорстко карати тих, хто збрехав.

«Це може бути не просто перевірка даних, а, приміром, використання податковими інспекторами доносів людей, – пояснив голова лічильної комісії Верховної Ради регіонал Володимир Олійник. – Також я повністю підтримую ідею карати за обіцянку хабара за певні послуги. Потрібно взагалі припинити всі розмови про хабарі! Але тут потрібно врахувати, що люди зможуть просто обмовити людину, мовляв, він мені пропонував хабар. Тому слід чітко роз’яснити, що конкретно буде доказом того, що був взагалі розмова про хабар, – диктофонний запис, наприклад».

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error