Присутність у мережах:
16:06 Вівторок, 21 травня 2024 року
Новини та події

У Переяслав-Хмельницькому затримано працівників міліції за вимагання грошових коштів

27.02.2015 23:24 2778
 
У Переяслав-Хмельницькому затримано працівників міліції за вимагання грошових коштів

На даний час в України проходить реформування органів внутрішніх справ. Влада пробує варіанти, що до цього в Україні ніхто не робив, а саме, долучили закордонних фахівців. Але в рамках реформування системи органів внутрішніх справ України деякі із працівників міліції вирішили «зірвати куш» наостанок.   

Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області її працівниками спільно із співробітниками ГВ БКОЗ СБ України у м. Києві та Київській області затримано трьох керівників Переяслав-Хмельницького МРВ ГУМВС України в області, котрі за попередньою змовою групою осіб з використанням свого службового становища вимагали та отримали від громадянина грошові кошти у сумі 15 000,00 гривень за не притягнення його до кримінальної відповідальності.

При отриманні чергової суми коштів працівників міліції було затримано за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України. На даний час тривають обшуки за місцем роботи та проживання правоохоронців та вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу в вигляді тримання під вартою.

За скоєне кримінальне правопорушення міліціонерам загрожує покарання до 7 років позбавлення волі.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error