Присутність у мережах:
17:32 Вівторок, 21 травня 2024 року
Новини та події

У Росії українця за спробу дати хабар поліцейському оштрафували на мільйон рублів

23.07.2013 09:53 4064
 
У Росії українця за спробу дати хабар поліцейському оштрафували на мільйон рублів

У Росії 65-річного громадянина України оштрафували на 1 млн руб (близько 30 тис. дол) за спробу дати хабар поліцейському. — пише gazeta.ua

Про це повідомили в Слідчому комітеті Росії.

"Зібрані слідчими органами Північно-Західного слідчого управління на транспорті Слідчого комітету Російської Федерації докази визнані судом достатніми для винесення вироку громадянину України 65-річному Віктору Соловйову. Він визнаний винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст. 30, ч. ст. 291 КК РФ (замах на дачу хабара посадовій особі особисто за вчинення завідомо незаконних дій (бездіяльності)", - сказано в повідомленні.

Слідством і судом встановлено, що Соловйов особисто передав хабар у вигляді грошей в сумі 25 тисяч руб (близько 800 дол) начальнику лінійного відділення поліції Архангельського лінійного відділення Управління на транспорті МВС Росії по Північно-Західному федеральному округу.

Так, співробітниками транспортної поліції було виявлено факт порушення одинадцятьма громадянами України режиму перебування в Російській Федерації при здійсненні трудової діяльності в ролі робітників.

Вони займалися ремонтними роботами на очисних спорудах на території локомотивного депо Сольвичегодськ (селище Вичегодське Архангельської області) за відсутності патенту, і тим самим скоїли адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.18.10 Кодексу про адміністративні правопорушення Російської Федерації - порушення іноземним громадянином або особою без громадянства правил в'їзду в Російську Федерацію або режиму перебування (проживання) в Російській Федерації.

Соловйов, даючи хабар, сподівався схилити поліцейського до неправомірної бездіяльності і тим самим допомогти своїм співвітчизникам уникнути адміністративної відповідальності. Співробітник поліції від отриманого хабара відмовився і повідомив про корупційну пропозицію своєму керівництву.

Вироком суду Соловйову призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 1 млн руб.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error