Присутність у мережах:
19:04 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

У Херсоні затримали чергового чиновника-хабарника

19.07.2013 18:27 2860
 
У Херсоні затримали чергового чиновника-хабарника

Днями в управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Херсонщини звернувся 25-річний херсонець. Чоловік повідомив що посадова особа одного райвідділу державної виконавчої служби пропонує за винагороду вирішити питання про незастосування штрафних санкцій до заявника, пише сайт khersonline.net.

Оперативники УДСБЕЗ з’ясували, що кілька років тому громадянин в «Ощадбанку» взяв у кредит 400 тис. гривень. Однак з часом він не зміг повертати до банку відсотки за кредит, і банк надіслав інформацію про боржника у виконавчу службу. 26-річний працівник ВДВС запропонував кредитору альтернативне рішення питання – за 2 тис. гривень він не буде заарештовувати майно боржника і забуде про лист з «Ощадбанку».

Гроші корупціонер хотів отримати ввечері, на площі біля кінотеатру «Ювілейний».

Працівники УДСБЕЗ провели низку оперативно-розшукових заходів і затримали державного виконавця “на гарячому”, коли він отримував хабар.

Як повідомив начальник УДСБЕЗ УМВС майор міліції Денис Лактіонов, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення за ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України (Одержання неправомірної вигоди посадовою особою “що передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років"). Досудове розслідування триває.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!