Присутність у мережах:
17:21 Неділя, 03 березня 2024 року
Новини та події

Україна дозволила повідомити, як вона виконала антикорупційні рекомендації

30.06.2011 11:28 2396
 
Ключові слова:
Україна дозволила повідомити, як вона виконала антикорупційні рекомендації

Україна надала згоду Групі держав Ради Європи проти корупції (GRECO) на оприлюднення звіту щодо стану виконання Україною антикорупційних рекомендацій.

Про це повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович за підсумками засідання уряду 29 червня, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

За словами Лавриновича, такий дозвіл надається згідно правил і практики GRECO стосовно оприлюднення державами звітів щодо виконання антикорупційних рекомендацій. У ході урядового засідання Кабінет міністрів ухвалив відповідне протокольне рішення

Лавринович повідомив, що після надання GRECO доступу до звіту щодо виконання Україною антикорупційних рекомендацій, наданих їй за результатами першого та другого раундів оцінки, документ буде перекладено українською мовою та оприлюднено на сайті Міністерства юстиції України.

Такий крок, зазначив міністр, сприятиме забезпеченню прозорості у діяльності президента та уряду України.

Лавринович нагадав, що про виконання рекомендацій GRECO Україна прозвітувала у травні 2009 року. При цьому, GRECO зазначило, що виконаними вважаються 8 антикорупційних рекомендацій, 17 рекомендацій – виконані частково.

У зв’язку з цим Україні було запропоновано у січні 2011 року підготувати інформацію про хід реалізації саме тих рекомендацій GRECO, які вважалися виконаними частково.

Додатковий звіт про стан виконання Україною вказаних рекомендацій GRECO був затверджений на 51-му пленарному засіданні цієї організації, яке відбулося у травні 2011 року.

Україна приєдналася до Групи держав Ради Європи проти корупції (GRECO) 1 січня 2006 року.

Перші два раунди оцінювання України щодо імплементації в національне законодавство положень Кримінальної та Цивільної конвенцій Ради Європи проти корупції, Керівних принципів боротьби з корупцією Ради Європи було проведено у 2006 році, а у березні 2007 року за їх результатами затверджено звіт із 25 рекомендаціями GRECO.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!