Присутність у мережах:
23:42 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Львівська митниця б’є рекорди з наповнення Держбюджету

10.03.2011 08:14 5787
 
Ключові слова:
Львівська митниця б’є рекорди з наповнення Держбюджету

За січень-лютий 2011 року Львівська митниця перерахувала до Держбюджету 494 млн грн, що на 49% більше, ніж за відповідний період 2010 року. Про це під час звіту на сесії Львівської обласної ради 9 березня повідомив заступник начальника Держмитслужби Віктор Бондар.

За його словами, такі показники свідчать про те, що нова влада почала легалізовувати потоки товарів, що проходять через Львівську митницю. При цьому чиновник припустив, що «під час такої легалізації і боротьби з контрабандою керівництво Держмитслужби комусь наступало на горло», зокрема особовому складу митниці, і пов’язав активне обговорення подій на митниці у Львівській обласній раді з тим, що серед депутатів можуть бути рідні або знайомі працівників митниці.

Окрім того, Віктор Бондар зазначив, що різниця показників між вартістю товару, який виїхав з Польщі і прибув в Україну у 2010 році становила всього $3 млн, що є дуже хорошим показником, зважаючи на те, що ще за 3 роки до того, ця різниця становила $1,3 млрд.

Водночас, він заперечив, що Львівська митниця є винятковою в плані корупції, вказавши на те, що багато звільнень відбувається також і на Ягодинській митниці, і на Чопській митниці, і на Донецькій митниці.

Відповідаючи на запитання щодо причини різниці митних тарифів на Львівській та Одеській митницях Віктор Бондар пояснив, що в Одесі відбувається найпотужніший перехресний контроль за товарами, що надходять на територію України. Водночас Віктор Бондар повідомив, що за 2010 рік на Львівській митниці  було звільнено близько 200 осіб за порушення присяги і закликав правоохоронні органи сміливо порушувати справи у випадку виявлення корупції на митниці.

Zaxid.net

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error