Присутність у мережах:
22:50 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Уряд створив Національне агентство з питань запобігання корупції в рамках виконання ЗУ «Про запобігання корупції»

24.03.2015 11:10 10872
 
Уряд створив Національне агентство з питань запобігання корупції в рамках виконання ЗУ «Про запобігання корупції»

Ще один з кроків протидії корупції зроблено Кабміном. Уряд створив Національне агентство з питань запобігання корупції, що перевірятиме декларації чиновників. Можливо саме цей шабель, перевірки, стане ключовим у боротьбі з корупцією?

«Сьогодні уряд ухвалив рішення про створення Національного антикорупційного агентства», - заявив на брифінгу міністр юстиції Павло Петренко.

Як повідомляє Lb.ua, основним завданням агентства, за словами Петренка, є введення до кінця цього року електронної форми декларування майна держчиновниками.

Положення про агентство та штатну структуру агентства планується затвердити на цьому тижні. До складу Національного агентства повинні увійти п'ять членів. Вони призначаються Кабміном, окрім голови агентства, який обирається на конкурсній основі.

Головним завданням агентства стане аналіз та перевірка декларацій про доходи держслужбовців, моніторинг їхнього способу життя та інші аспекти що мають відношення до їх професійної діяльності.

Хочемо нагадати, що створення Національного агентства з питань запобігання корупції передбачено законом України "Про запобігання корупції", ухваленим 14 жовтня 2014 року. 

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error