Присутність у мережах:
22:13 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Ухвалу антикорупційного законопроекту перенесли на тиждень

04.03.2011 09:22 2230
 
Ключові слова:
Ухвалу антикорупційного законопроекту перенесли на тиждень

Верховна Рада під час розгляду в другому читанні проекту закону «Про засади запобігання і протидії корупції» розглянула лише 80 поправок із 432, поданих до документа. Як заявив голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов, остаточне ухвалення закону про заходи щодо запобігання та протидії корупції в Україні, ймовірно, відбудеться вже на наступному парламентському тижні.

За словами Єфремова, у цей час проект потребує доопрацювання в частині чіткого визначення близьких родичів, також - розробки форми декларації про доходи, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі ПР.

"Цей закон об'єднав і парламентську більшість, і опозицію, і всі разом конструктивно працювали над цим проектом. Головне, що цей закон стосується практично кожного. Цей документ спрямований на боротьбу з корупцією в усій країні", - підкреслив політик.

Він додав, що одне із суперечливих питань у цьому документі - поняття "близького родича" чиновника.

"Я не згоден з тією думкою, що в це поняття потрібно вносити тільки чоловіка чи дружину, або тих близьких, з якими живуть разом. Потрібно розширити це поняття, включити до нього дітей, онуків, бабусь, дідусів і так далі", - уточнив Єфремов.

Він також зазначив, що народні депутати хочуть законодавчо закріпити форму декларації про доходи чиновників, так як в цей час у законопроекті вона не закріплена. На думку депутата-регіонала, декларація буде доопрацьована протягом десяти днів.

Як передає УНІАН, ухвалено 3 статті, а стаття перша щодо визначення термінів відправлена на третє читання.

Стаття 2 стосується законодавства у сфері запобігання і протидії корупції. Стаття 3 визначає основні принципи запобігання і протидії корупції. Стаття 4 визначає суб’єкти відповідальності за корупційні правопорушення. Нею визначається, що такими суб’єктами є особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема Президент України, голова ВР та його заступники, члени Кабінету міністрів, керівники центральних органів виконавчої влади, голова СБУ, генпрокурор, голова НБУ, голова Рахункової палати, народні депутати та депутати місцевих рад.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error