Присутність у мережах:
23:49 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

В Одесі чиновник і підприємець вимагали хабарі у громадян за оформлення документів на експлуатацію плавзасобів - ГУ МВС

07.10.2013 21:40 2547
 
В Одесі чиновник і підприємець вимагали хабарі у громадян за оформлення документів на експлуатацію плавзасобів - ГУ МВС

В Одесі чиновник морської галузі і підприємець вимагали хабарі у громадян за оформлення документів на експлуатацію водного транспорту.

Як повідомили УНІАН у відділі зі зв'язків з громадськістю Головного управління МВС в Одеській області, співробітники сектору Державної служби боротьби з економічними злочинами Приморського районного відділу міліції Одеси на «гарячому» затримали громадянина за посередництво в одержанні неправомірної вигоди. Зокрема, він вимагав гроші за видачу дозвільних документів на експлуатацію водного транспорту.

«У Приморський райоотдел звернувся 26 -річний житель Маріуполя із заявою про вимагання у нього грошей за оформлення моторного човна. Гроші він мав передати чоловікові в одному з кафе міста. При отриманні хабара 6,5 тис. грн правоохоронцями затриманий 55 - річний приватний підприємець. Він промишляв посередництвом між чиновниками одного з державних морських організацій та людьми, яким необхідно було оформити документи на свій водний транспорт», - розповіли у відділі.

Затриманий - колишній співробітник даної установи морської галузі. Він, використовуючи напрацьовані зв'язки, за винагороду оформляв документи про задовільний технічний стан плавзасобів, фактичний обшук яких при цьому не проводився.

Як уточнили у відділі, правоохоронці також встановили особу чиновника, який безпосередньо оформляв документи і підписував їх. За місцем проживання службовця виявлено частину грошових коштів, переданих посередником.

За словами начальника Приморського районного відділу міліції Олега Стратіевского, щодо посередника розпочато кримінальне провадження ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України.

Розслідуванням щодо 29-річного чиновника займається Чорноморська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері, яка почала кримінальне провадження за даним фактом.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error