Присутність у мережах:
22:33 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

ВІДКРИТИЙ РЕЄЄСТР ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ У 2016 РОЦІ

04.01.2016 11:29 101364
ВІДКРИТИЙ РЕЄЄСТР ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ У 2016 РОЦІ

Можновладці крок за кроком йдуть у демократичне суспільство з мінімальним рівнем корупції. Як і кожного разу постає тільки одне питання – відкритий державний реєстр закупівель стане для нашої країни казковим баобабом, за допомогою якого ми зможемо піднятися до «небес», або це стане ще одним показовим виступом влади, за яким криється лише «яскрава обгортка» без середини.  

Міністерство інфраструктури України готує до запуску пілотний проект відкритих даних про державні закупівлі та тендери.

Як розповів заступник міністра Володимир Омелян, перший етап передбачає підключення близько 50 підприємств і 5 млрд. державних закупівель на наступний рік, які будуть видні в режимі онлайн. Таким чином бізнес отримає повну інформацію і зможе планувати свою діяльність на 2016 рік.

«Також буде розміщуватися інформація по всіх тендерами і можна буде бачити повну картинку того, що відбувається на держпідприємствах. Фактично за кілька кліків можна отримати повну базу даних », - зазначив чиновник.

Дані розміщені на сайті Міністерства інфраструктури України та порталі відкритих урядових даних data.gov.ua. Версія поки є тестовою, і запрацює на повну силу після різдвяних свят.

Проект відкритих даних про державні закупівлі та тендери є важливим чинником боротьби з корупцією, додав заступник міністра.

Джерело: Юридичний портал.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error